İstanbul, Türkiye
ozgur@realworldlogistic.com
+ (90) 532 273 61 96

NEDEN RVL

RVL Uluslararası Taşımacılık Dış Ticaret Limited Sirketi olarak 2009 yilinda Istanbul’da kurulmus olup, Lojistik sektöründe 11 yıllık deneyime sahip yönetim kadromuzla RVL Lojistik olarak yenilikçi çözüm odaklı yaklaşımımızı disiplinli yapımızla birleştirip lojistik sektörüne yeni bir nefes katmak adına kurulmuş genç bir firmayız.

Dinamizmimizi genç yapımızdan mükemmeliyetçi yaklaşımımızı ise tecrübelerimizden alarak sizlere lojistik sektöründe ihtiyaçlarınızdan ve sorunlarınızdan başlayarak çözüm ortaklığı yapmak birincil hedeflerimizden.

Bu bağlamda her alanda entegre lojistik faaliyetlerinde tam donanımlı ve etkin olarak hizmete veren ve her türlü; Uluslararası Kara, Hava, Deniz Taşımacılığı hizmetlerinin kusursuz bir şekilde sunulduğu bir şirket olarak faaliyetlerimize başlamış bulunuyoruz.

RVL Lojistik olarak bizi biz yapan değerlerin başında güvenilirlik, kaliteli hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyeti gelmektedir. Ayrıca hizmet kalitemizi arttırabilmek adına ürün gamımızı günden güne genişletiyor insana yatırım yapmayı öncelik olarak görüyoruz.

Profesyonel kadromuzla müşteri taleplerine en hızlı şekilde geri dönüş yapıyor, ürünleriniz ve siparişlerinizin zamanında ve güvenle teslimatını sağlıyoruz.

hakkımızda yan